Warsztaty makijażowe, analizy kolorystyczne i przeglądy szaf – czyli podsumowanie marca


POCZĄTEK WIOSNY – CZAS NA NOWY KOLOR

Trudno uwierzyć, ale minął już pierwszy miesiąc wiosny, która w tym roku póki co nas nie rozpieszcza.

U mnie marzec upłynął pracowicie spotkałam mnóstwo inspirujących, ciekawych kobiet podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów i szkoleń z zakresu prawidłowej pielęgnacji i etapów makijażu jak i warsztatów stylizacyjnych.

Marzec rozpoczął się bardzo ciekawie urodzinowym projektem z wizażystką. Gościłam na warszawskich starych Bielanach gdzie poproszono mnie, abym urozmaiciła urodziny nastolatki w iście niestandardowy sposób. Była analiza kolorystyczna, porady jak pielęgnować cerę w trudnym etapie dojrzewania. Jakie domowe maseczki stosować, aby żadne problemy czasu młodzieńczego nie były nam straszne. Było mnóstwo śmiechu podczas nakładania maseczek domowej produkcji ( więcej na ten temat w ofercie).

WARSZTATY NA DZIEŃ KOBIET

Nadszedł 8 marca czyli Dzień Kobiet miło, że firmy ponownie zaczęły myśleć o kobiecej części swoich zespołów i przygotowują dla nich prezenty np. w mojej postaciJ tak jak miało to miejsce w firmie Mazars gdzie przeprowadziłam warsztaty makijażowe. Było dużo porad i mnóstwo pytań, przeglądałyśmy niektóre kosmetyczki, a także dla chętnych przeprowadzałam analizę kolorystyczną.

To przed południem, a wieczorem gościłam w salonie Toyota Chodzeń gdzie podczas wieczoru zorganizowanego dla klientek Premium Toyoty udzielałam porad makijażowych , a także za pomocą chust garderobianych przeprowadzałam wstępną analizę kolorystyczną.

WIECZÓR Z WINEM I ANALIZA KOLORYSTYCZNA W TLE

Na zaproszenie Stowarzyszenia Kobiety i Wino podczas wieczoru z winem hiszpańskim w Wine Bureau Polska przeprowadzałam analizy kolorystyczne uczestniczącym w degustacji paniom. Dobierałyśmy odpowiednie odcienie czerwieni, bieli do fototypów tym razem była przewaga zimnych typów kolorystycznych. Temat analizy kolorystycznej i poszczególnych fototypów omówię w kolejnych artykułach stylizacyjnych już wkrótce.

Oprócz tego przeprowadziłam kilka bardzo udanych przeglądów szaf zarówno u nowo poznanych klientek jak już stałych , które  przynajmniej dwa razy do roku korzystają z usług wietrzenia swoich szaf i z moją pomocą robią miejsce na nowe kolorowe ubrania. Zgodne ze swoim fototypem, typem sylwetki i właściwym stylem.

Mam nadzieję, że wiosna do nas wkrótce zawita tak na stałe i będziemy mogły poszaleć podczas wiosennych zakupów ubraniowych. Jednak najpierw czeka Cię przegląd swojej szafy i zawartości która się w niej mieści.

O usłudze przeglądu szafy będzie kolejny wpis czy jest ona potrzebna, ile za nią płacimy i jakie korzyści się z nią wiążą ?

 

 

 

***

 

K O N T A K T

Email
info@paulinaniemyjska.pl

Telefon
888 848 180