Przegląd szafy – pytania i odpowiedzi


Paulina Niemyjska Stylizacja

Twoja szafa pęka w szwach, a Ty codziennie rano zadajesz sobie pytanie, w co masz się dzisiaj ubrać i w końcu sfrustrowana zakładasz pierwszą lepszą rzecz, którą masz pod ręką.

Zaczynasz zastanawiać się, czy zadzwonić do stylistki i zrobić profesjonalny przegląd szafy?

Jeśli tak wyglądają Twoje poranki, a przez głowę przechodzą takie myśli to znak, że potrzebujesz fachowej porady. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, jakie najczęściej zadają mi klientki przed spotkaniem.

Ile trwa usługa?

Spotkanie zazwyczaj trwa 3-4 godziny. W tym czasie przeglądamy wszystkie Twoje zakamarki ubraniowe, ponieważ nie zawsze miejsce, w którym trzymasz ubrania to wielka szafa/ garderoba. Segregujemy rzeczy na te do oddania lub wyrzucenia (podniszczone, nietrafiony kolor lub fason) i te, z których tworzymy nowe ciekawe zestawy zgodne z Twoim typem kolorystycznym i podkreślające Twoje atuty sylwetki. Ustalamy plan Twojej aktywności codziennej i według niego planujemy listę garderoby do uzupełnienia. Dotyczy to również dodatków, czyli biżuterii, czy butów.

Czy po usłudze przeglądu szafy będę znała swoje kolory i fasony?

Tak, oczywiście. Podczas tej usługi za pomocą chust garderobianych i tablic do analizy kolorystycznej ustalam, jakim jesteś fototypem. To jest nasze kluczowe zadanie. W czasie spotkania określam również Twój rodzaj figury.

Dla kogo jest ta usługa? Czy panowie mogą skorzystać z przeglądu?

Warto skorzystać z usługi, jeśli:

 • Przechodzisz w swoim życiu rewolucje np. zmiana pracy (i musisz dostosować garderobę do wymogów pracodawcy).
 • Przeszłaś kurację odchudzającą i potrzebujesz zakupić ubrania dopasowane do nowego rozmiaru oraz zmienionej figury.
 • Posiadasz dużą ilość ubrań, które do siebie nie pasują, kolorystycznie, fasonami, stylem.
 • Chcesz prezentować się modnie w nowym sezonie, nawet jeśli nie interesujesz się szukaniem nowych trendów.
 • Panowie również korzystają z przeglądu szafy i często go potrzebują nie podążając za modą. Są jednak w mniejszości. Zazwyczaj dzwonią panie, z prośbą o odświeżenie wizerunku swoich mężczyzn.

Czy muszę się jakoś przygotować przed tą usługą?

 • Wystarczy wiedzieć, gdzie ma się wszystkie ubrania. Jeśli stroje znajdują się w rożnych miejscach mieszkania, warto zgromadzić je w jednym pomieszczeniu, co ułatwi nam przegląd. Dotyczy to też butów, torebek, biżuterii i okryć wierzchnich, gdyż te rzeczy też będziemy porządkować.
 • Zaplanować czas wolny, ok. 3-4h, najlepiej przed południem – nie jesteś wtedy zmęczona (wiele strojów będziesz przymierzać, co Panie często męczy) i jest dobre światło (nie zaleca się wykonywać usługi wieczorem przy sztucznym oświetleniu).

Czy może się zdarzyć, że wszystkie moje ubrania są do niczego i zostanę z pustą szafą?

 • Jeszcze nie zdarzyło się podczas mojej pracy, aby wszystkie rzeczy były do oddania jednak możesz liczyć się z taką sytuacją, że parę worków ubrań będzie do oddania.
 • Moim zadaniem jest tak zaplanować Twoją garderobę, aby z małej ilości ubrań komponować zestawy na przynajmniej tydzień lub dwa (tzw. garderoba kapsułowa).

Kiedy można się umówić na spotkanie?

 • Dla swoich klientek/ klientów jestem dostępna 7 dni w tygodniu od godziny 9.00. Jeśli pracujesz od poniedziałku do piątku i nie możesz się spotkać w tygodniu proponuję weekendowy przegląd szafy. Zalecam godziny przedpołudniowe lub wczesno popołudniowe (patrz punkt 4).
 • Nie zwlekaj, zadzwoń 888 848 180 lub umów się przez formularz kontaktowy na stronie.

Czy muszę po przeglądzie szafy korzystać ze wspólnych zakupów ze stylistką?

 • Nie jest to konieczne, ponieważ podczas przeglądu sporządzamy listę ubrań, które powinnaś dokupić. Będziesz również znała swoje kolory i fasony. Możesz ruszyć na podbój sklepów sama. Jednak niektóre z pań nie odnajdują się w gąszczu ubrań w sklepach i chcą, abym pomogła i doradziła podczas zakupów.
 • Jest to dodatkowy koszt 300 zł za 3h i każda dodatkowa godzina 50 zł.

  Czy będzie mnie stać na taką usługę?

Podstawowa usługa Przeglądu szafy to koszt 400 zł. W przypadku znacznej odległości może zostać doliczony koszt dojazdu (ustalany telefonicznie przed spotkaniem).

Co dostaniesz za tę cenę?

 • Wstępną analizę kolorystyczną – jakim jesteś fototypem urody
 • Analizę sylwetki
 • Usystematyzowana garderoba – zestawy ubrań
 • Lista brakujących ubrań do zakupienia

Podsumowując, można uznać, że właściwie zaoszczędzisz pieniądze już w pierwszym sezonie po naszym spotkaniu – unikając nietrafionych wyborów. Jednocześnie mając przygotowane zestawy, unikniesz nerwowych sytuacji o poranku.

Chyba warto, prawda?

 

 

***

 

K O N T A K T

Email
info@paulinaniemyjska.pl

Telefon
888 848 180